Inteligentny dom Komfort

Gwarancja komfortu

Każdy z nas, marząc o swoim nowym domu chce, aby był on nie tylko ładny, przestronny, wygodny, ale także i funkcjonalny oraz dostosowany do indywidualnych potrzeb. System inteligentnego domu daje nam możliwość stworzenia wymarzonego miejsca zamieszkania, które dodatkowo będzie wyręczało nas w codziennych obowiązkach.

Między innymi zatroszczy się o odpowiedni klimat we wnętrzach, odciąży nas od mozolnego sprawdzania niedomkniętych drzwi czy okien. Nie ma nic lepszego od powrotu do domu, który samodzielnie nas wita rozświetlając wjazd, otwierając drzwi wejściowe, włączy ulubioną muzykę, czy nawet zaparzy kawę.

System Inteligentnego Budynku daje możliwość zastosowania funkcji centralnych, automatycznie wiążąc ze sobą wiele czynności. Wystarczy użyć odpowiedniego przycisku i tym samym wydamy polecenie zamknięcia drzwi, zasunięcia rolet antywłamaniowych, wyłączenia światła, gazu, wody, obniżenia temperatury.

Dodatkowo mamy możliwość otrzymywania informacji o stanie domu za pomocą wizualizacji lub jako wiadomości SMS. Dzięki przedstawionemu nowoczesnemu systemowi automatyzacji budynków mamy okazję stworzyć dom, który jest niekonwencjonalny i luksusowy i jednocześnie czyni nasze życie łatwiejszym i przyjemniejszym oraz pozwala na dłuższy okres odpoczynku od codziennych zmagań i poświęcenia czasu temu, co jest naprawdę dla nas ważne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *